Sat Oct 14
|
W
|
Scrimmage vs Rogers
|
Victoria W
|
|
Sun Oct 15
|
W
|
scrimmage vs Centennial
|
Victoria W
|
|
Thu Oct 26
|
L
|
Scrimmage vs OMGHA
|
Chaska Community Center Rink 2
|
|
Sat Oct 28
|
W
|
(BAHA) Jefferson Bantam A
|
CCC 1
|
|
Sun Oct 29
|
T
|
(Waconia) Waconia
|
Victoria E
|
|
Wed Nov 1
|
L
|
(Edina) Edina
|
Victoria W
|
|
Fri Nov 3
|
L
|
@
Mankato
|
Mankato, MN, USA
|
|
Sun Nov 5
|
L
|
Scrimmage vs Chisago Bantam A
|
Victoria East Rink
|
|
Tue Nov 7
|
L
|
@
(SYHA) BA
|
Shak 2
|
|
Sat Nov 11
|
L
|
@
(Edina) Edina
|
BRS
|
|
Sun Nov 12
|
L
|
(SYHA) BA
|
Victoria E
|
|
Sat Nov 18
|
L
|
@
(SYHA) BA
|
Shak 1
|
|
Sat Nov 25
|
W
|
Scrimmage vs Mound Westonka
|
Chaska Community Center Rink 2
|
|
Sat Dec 2
|
L
|
(BAHA) Jefferson Bantam A
|
Victoria E
|
|
Sun Dec 3
|
W
|
Scrimmage vs Andover
|
Chaska Community Center Rink 2
|
|
Fri Dec 8
|
L
|
@
Moorhead
|
Blaine, MN, USA
|
|
Fri Dec 8
|
W
|
Rochester
|
Super Rink, 105th Avenue Northeast, Minneapolis, MN, USA
|
|
Sat Dec 9
|
W
|
West Madison
|
Super Rink, 105th Avenue Northeast, Minneapolis, MN, USA
|
|
Sun Dec 10
|
L
|
Northfield
|
Super Rink, 105th Avenue Northeast, Minneapolis, MN, USA
|
|
Thu Dec 14
|
T
|
@
(NPHA) New Prague
|
New Prague
|
|
Fri Dec 15
|
L
|
@
(MYHA) Bantam A
|
Pagel 1
|
|
Sat Dec 16
|
W
|
Scrimmage vs Blaine
|
Victoria West Rink
|
|
Sun Dec 17
|
L
|
@
(Edina) Edina
|
BRE
|
|
Wed Dec 20
|
L
|
(NPHA) New Prague
|
Victoria W
|
|
Wed Dec 27
|
W
|
Scrimmage vs Cambridge/Isanti
|
Victoria West Rink
|
|
Sat Dec 30
|
W
|
Coon Rapids
|
Victoria Recreation Center, Kochia Lane, Victoria, MN, USA
|
|
Wed Jan 3
|
W
|
@
Scrimmage vs Wayzata
|
Ice Arena 2
|
|
Fri Jan 5
|
W
|
Andover
|
Super Rink, 105th Avenue Northeast, Minneapolis, MN, USA
|
|
Sat Jan 6
|
W
|
Delano
|
Super Rink, 105th Avenue Northeast, Minneapolis, MN, USA
|
|
Sat Jan 6
|
T
|
Blaine
|
Super Rink, 105th Avenue Northeast, Minneapolis, MN, USA
|
|
Sun Jan 7
|
L
|
MVI Mavericks
|
Super Rink, 105th Avenue Northeast, Minneapolis, MN, USA
|
|
Thu Jan 11
|
L
|
Minneapolis
|
|
|
Sat Jan 13
|
W
|
Centennial
|
TCO Training Haus Area
|
|
Sat Jan 13
|
W
|
Cottage Grove
|
TCO Training Haus Area
|
|
Sun Jan 14
|
W
|
Elk River
|
WBSC White Bear Lake Sports Center, Highway 96 East, White Bear Lake, MN, USA
|
|
Fri Jan 19
|
W
|
Moorhead
|
Cornerstone Bank Arena, 23rd Avenue South, Fargo, ND, USA
|
|
Sat Jan 20
|
W
|
Coon Rapids
|
South High Sports Arena, 17th Avenue South, Fargo, ND, USA
|
|
Sat Jan 20
|
W
|
Devils Lake
|
Moorhead Sports Center, 4th Avenue South, Moorhead, MN, USA
|
|
Sun Jan 21
|
W
|
Monticello
|
Cornerstone Bank Arena, 23rd Avenue South, Fargo, ND, USA
|
|
Sun Jan 21
|
L
|
Woodbury
|
Scheels Arena, 31st Avenue South, Fargo, ND, USA
|
|
Wed Jan 24
|
W
|
@
(BAHA) Jefferson Bantam A
|
BIG 2
|
|
Fri Jan 26
|
L
|
Forest Lake AA
|
Forest Lake, MN, USA
|
|
Sat Jan 27
|
W
|
Des Moines A
|
Faribault Ice Arena, 2nd Avenue Northwest, Faribault, MN, USA
|
|
Sat Feb 3
|
L
|
(MYHA) Bantam A
|
Victoria W
|
|
Sun Feb 4
|
L
|
@
(Waconia) Waconia
|
Waconia
|
|
Fri Feb 9
|
W
|
@
Scrimmage vs Mound Westonka
|
Pond
|
|
Sat Feb 10
|
L
|
(MYHA) Bantam A
|
Victoria E
|
|
Sun Feb 18
|
L
|
Jefferson
|
Dakotah! Ice Center, Trail of Dreams, Prior Lake, MN, USA
|
|